JEZZEK  |  NATHANIKA  |  LOS FOTROS  |  MOJE KAFE  |  ZPĚVNÍKY KE STAŽENÍ
 

Z P Ě V N Í K Y   K E   S T A Ž E N Í


Ježkův zpěvník

JezkuvZpevnik_v8.1.pdf - formát A4 (11 878 kb)

Vznik v roce 2020. Zatím poslední revidovaná verze. Od v8.0 do v8.1 uběhl rok, kdy jsem přehrával obsah, ale dlouho jsem neměl čas změny a úpravy dokončit. Díky nucenému volnu je hotovo. Zpěvník jsem si opět "ušil na télo". Proti minulým verzím je zpřeházený, ale má to svou logiku. Je vytvořený tak, aby z něj šlo hrát a zpívat tzv. spatra, takže jsou zde moje pomůcky k frázování jak zpěvu, tak doprovodu. Nově přibyly na několika místech noty k sólům nebo riffům.


Ježkova písničková encyklopedie

JPE_v7.0.pdf - formát A4 (6 724 kb)

Vznik v roce 2017. U v7.0 jsem se nedostal k opravám, tak jsem po dvou letech začal připravovat verzi 8. Nově přibylo hodně trapských věcí a ke konci cizojazyčné písně. Obě části jsem ve vyšší verzi vypustil.


Ježkův zpěvník naučný

JZN_v6.4.pdf - formát A4 (4 370 kb)

Vznik v roce 2012. Šestou verzi jsem dlouho piplal a do světa byly vypuštěny i mezistupně 6.0 a 6.1, což občas vedlo ke konfliktům.

Nižší verze 5 a 4 mám ještě k dispozici ale nejsou
v takovém stavu, abych je mohl zde publikovat.
(skládal jsem je z mnoha dílčích souborů). Verzi
3 nemám k dispozici ani já, pouze vím, kdo vlastní jeden výtisk a nižší verze jsou už ztraceny v propadlišti datových dějin.


Ježkův zpěvník dětských písniček

ZDP_v4.pdf - formát A4 (2 537 kb)

Vznik v roce 2012. Když máte malé děti a nechcete jim pouštět Dádu a podobné věci, je potřeba se do toho obout sám...


Ježkův zpěvník koled
a vánočních písní

ZpevnikKoled_v1.4.pdf - formát A5 (740 kb)

Vznik v roce 2008. Na aktuální verzi občas pracuji, ale protože jsem si na sebe vymyslel, ža každá koleda bude k dispozici i v notách, jde mi to pomalu a navíc na tom pracuju jen před vánoci, kdy je nejmíň času...


Ryvolovky - edice 50

50_Ryvolovky.pdf - formát A5 (967 kb)

Vznik v roce 2010. Velké, smělé plány - 50 písniček od jednoho autora nebo skupiny. No, alespoň jedna verze spatřila světlo světa.


pavel(zavináč)brenner(tečka)cz